Czy to Twoja firma?

Przedszkole Samorządowe im.Misia Uszatka w Pilawie praca

Pilawa
Przedszkole Samorządowe im.Misia Uszatka w Pilawie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Przedszkole Samorządowe im.Misia Uszatka w Pilawie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Samorządowe im.Misia Uszatka w Pilawie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. kadr

    AG - MAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Popularna
    Wygasa
  • Asystentka Zarządu

    Pimco
    • Warszawa
    Wygasa
  • Specjalista ds. Obsługi Zleceń

    UDS S.A.
    • Nowy Kawęczyn
    Wygasa

Przedszkole Samorządowe im.Misia Uszatka w Pilawie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedszkole Samorządowe im.Misia Uszatka w Pilawie - oferty archiwalne

  • Sekretarka

    Przedszkole Samorządowe im.Misia Uszatka w Pilawie
    • Pilawa
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie zasobów kancelaryjnych, akt osobowych i spraw kadrowych pracowników

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną