Czy to Twoja firma?

Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A. praca

Wrocław

Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A.

Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inny Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
inne

Oferty pracy Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A.

Praca Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A. - oferty archiwalne

  • Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Twój zakres obowiązków

      Na czym polegać będzie Twoja praca?

      ???? Na sprzedaży produktów finansowych;

      ???? Doradzaniu Klientom w zakresie finansowania firm;

      ???? Komunikacji i utrzymywaniu relacji z Klientami z sektora mikro i małych przedsiębiorstw;

      ???? Dbaniu o pozytywny wizerunek firmy.

      Nasze wymagania

      Do naszego zespołu zapraszamy osoby, które:

      ???? Posiadają doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług;

      ???? Lubią rozmawiać przez telefon;

      ???? Potrafią zbudować pozytywną relację z Klientem;

      ???? Uparcie dążą do celu;

      Nie ograniczamy się, więc jeśli masz większe doświadczenie – wyślij CV!

      To oferujemy

      Co zyskasz dołączając do nas?

      ???? Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

      ???? Zarobki od 5000 do 10 000 brutto;

      ???? Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

      ???? Korporacyjne profity: dostęp do pakietów abonamentowych w zakresie opieki medycznej, ubezpieczenia na życie oraz karty multisport;

      ???? firmowe wejściówki na squasha, darmowe śniadania i lunche w firmowym bistro oraz owocowe środy;

      ???? strefę relaksu i prywatnego masażystę (każdy z pracowników może zapisać się 20-minutowy masaż w godzinach pracy);

      ???? okresowe szczepienia przeciwko grypie, cykliczne akcje krwiodawstwa. Wspieramy WOŚP oraz szlachetną paczkę, a także inne akcje charytatywne

      ???? bezpłatny parking dla wszystkich pracowników

      ???? imprezy firmowe, luźną atmosferę i nowoczesne podejście do pracy ????

  • Specjalista ds. sprzedaży

    • Katowice
    • Twój zakres obowiązków

      • Aktywna telefoniczna sprzedaż i doradztwo w zakresie oferty produktowej NFG
      • Sprzedaż produktu faktoringowego
      • Negocjacje oraz finalizacje kontraktów biznesowych
      • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych
      • Utrzymywanie relacji z Klientami z sektora mikro i małych przedsiębiorstw
      • Doradzanie Klientom w zakresie finansowania firm
      • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

      • Cechuję wysoki poziomi kreatywności i nieszablonowe myślenie
      • Sumiennie i konsekwentnie dążą do realizacji wyznaczonych celów
      • W swoim działaniu stawiają na satysfakcję oraz zadowolenie klienta
      • Najbardziej cenią zespół, są nastawione na współpracę opartą na jasnej komunikacji
      • Znają język korzyści i potrafią wykorzystać go w rozmowie handlowe

      • Umowę o pracę
      • Wynagrodzenie podstawowe 4500 brutto
      • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
      • Pracę od poniedziałku do piątku w naszym nowoczesnym biurowcu – w weekendy odpoczywamy od pracy
      • Szkolenia produktowe i warsztaty rozwojowe
      • Możliwość skorzystania z usług abonamentowych - opiekę medyczną, kartę Multi Sport i ubezpieczenie
      • Każdy ze świeżo upieczonych rodziców otrzymuje od firmy segregator pediatryczny - Mamy Ginekolog
      • W naszym firmowym DNA zdrowie i pomoc są najważniejsze. Zapewniamy okresowe szczepienia przeciwko grypie, covid-19 a także regularnie oddajemy krew. Wspieramy WOŚP oraz szlachetną paczkę ,a także inne akcje charytatywne

      Benefity

      • elastyczny czas pracy
      • spotkania integracyjne
      • parking dla pracowników
      • strefa relaksu
      • program rekomendacji pracowników
      • inicjatywy dobroczynne

      Nauczymy Cię:

      •Skutecznych technik sprzedaży B2B przez telefon i nie tylko

      •Opanowania w rozmowie i pewności siebie

      •Jak zostać ekspertem branży faktoringowej

      Aplikuj i razem z nami zostań ekspertem branży faktoringowej ????

      Narodowy Fundusz Gwarancyjny

      Jesteśmy częścią dużej grupy kapitałowej, ale nasza spółka to kilkuletni start-up działający w branży fintech czyli financial technology. To połączenie powoduje, że masz stabilną pracę, korporacyjne profity, imprezy firmowe, a jednocześnie luźną atmosferę i świetnych ludzi dookoła. Naszymi Klientami są mikro i małe firmy, dla których stworzyliśmy pierwszy w Polsce 100% on-linowy faktoring, dzięki któremu sfinansowaliśmy faktury o wartości ponad miliarda złotych!

      Czas na kolejny krok

      Narodowy Fundusz Gwarancyjny – lider w branży faktoringowej poszukuje osób do nowego działu odpowiedzialnego za sprzedaż unikalnego na runku produktu FAKTURATKA.

      Co to jest fakturatka?

      To usługa rat dla biznesu,dzięki której sprzedający otrzymują pieniądze na czas, a kupujący rozkładają płatności na wygodne raty.

Pracodawcy w Wrocławiu