Czy to Twoja firma?

DOMCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Konin
Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
DOMCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy motoryzacja praca fizyczna

Oferty pracy DOMCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca DOMCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Pracownik myjni

    DOMCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kalisz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Mechanik samochodowy

    • Kalisz
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

DOMCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DOMCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Magazynier - sprzedawca części samochodowych

    • Kalisz
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta, praca w godz. 7-15, 10-18.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie, rzetelność, uczciwość, dyspozycyjność do pracy w sobotę, umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Koninie