Czy to Twoja firma?

ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH KOSZALIN praca

Koszalin
ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH KOSZALIN najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH KOSZALIN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH KOSZALIN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Elektryk

    Schnellkraft Personalmanagement GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Application Engineer (m/f/d) Die & Mould Making

    MOLDINO Tool Engineering Europe GmbH
    • cała Polska
    • praca zdalna
    Polecana
    Dodana
  • Elektryk z prawem jazdy

    Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych "ZRYW" Sp. z o.o.
    • Belgia
    Dodana

ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH KOSZALIN poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH KOSZALIN - oferty archiwalne

  • Starszy referent / inspektor w rdw gryfice

    ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH KOSZALIN
    • Gryfice
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      ZGODNIE Z ZAMIESZCZONYM KONKURSEM NR 5/2023 NA STRONIE BIP ZZDW

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne
      • Inne wymagania: wymagania - zawarte w konkursie nr 5/2023 na stronie BIP ZZDW

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 do 4 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: WYNAGRODZENIE ZASADNICZE + DODATEK STAŻOWY
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Koszalinie