Czy to Twoja firma?

ERDA-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - s.c. JANUSZ LISOWSKI DANIEL JASIK praca

Pietna
Specialistyczne prace budowlane
ERDA-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - s.c. JANUSZ LISOWSKI DANIEL JASIK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Pietna
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ERDA-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - s.c. JANUSZ LISOWSKI DANIEL JASIK

Praca alert - powiadomienia

Praca ERDA-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - s.c. JANUSZ LISOWSKI DANIEL JASIK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ERDA-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - s.c. JANUSZ LISOWSKI DANIEL JASIK - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany / pomocnik

    ERDA-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - s.c. JANUSZ LISOWSKI DANIEL JASIK
    • Pietna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną