Czy to Twoja firma?

Pod Kasztanamis.c. Jarosław, Adrian Pająk praca

Lubsza
Pod Kasztanamis.c. Jarosław, Adrian Pająk najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Pod Kasztanamis.c. Jarosław, Adrian Pająk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pod Kasztanamis.c. Jarosław, Adrian Pająk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Szef Kuchni

    BN Consulting
    • Żywiec
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kucharz Zmianowy

    SMART-HR
    • Siemianowice Śląskie
    Dodana
  • Pomoc Kuchenna

    American Heart of Poland Spółka Akcyjna
    • Ustroń
    • umowa zlecenie
    • bez doświadczenia
    Dodana

Praca Pod Kasztanamis.c. Jarosław, Adrian Pająk - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    Pod Kasztanamis.c. Jarosław, Adrian Pająk
    • Lubsza
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na czas nieokreślony

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, kierunek: gastronomiczne
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, doświadczenie w pracy w zespole
      • Inne wymagania: Akceptowane osoby bez wykształcenia zasadniczego branżowego z doświadczeniem w pracy w gastronomii
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 8-16 zgodnie z grafikiem.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową