KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy to Twoja firma?

KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Dekarz
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • CIEŚLA-ZBROJARZ (nr ref. C-Z/05-2024)

    Lugra Sp. z o.o.
    • 2 790-3 150 € / mies.
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Polecana
    Dodana
  • Pomocnik budowlany

    F.R.B.KAMIL ROMANIK
    • 5 000-5 500 zł / mies.
    • Zawiercie
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Polecana
    Dodana
  • Operator ładowarki jednonaczyniowej

    Zakład Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej
    • Bielsko-Biała
    Dodana

Praca KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz

    • Rybnik
    • pełny etat
    • Firma zajmująca się termoizolacjami budynków, naprawą izolacji dachów

      Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz

      Obowiązki

      • Tworzymy nową samodzielną grupe do wykonywania izolacji wdmuchiwanych oraz natryskowych Pianą Pur. Dodatkowym atutem będzie umiejętnośc układania dachówki - blachodachówki, drobne prace dekarskie, umiejetnośc montowania wieszaków, zabudowa płyt g-k, dojazd do klienta.

      Montaż / demontaż dachówki / blachodachówki

      • przygotowanie obiektu do wdmuchiwania / natrysku
      • prowadzenie aplikacji celulozy / Piany Pur
      • układanie dachówki / blachodachówki
      • obsługa maszyn i urządzeń typu agregat, młotowiertarka, wiertarka etc
      • Prawo jazdy kat B

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie – 5 000zł – 11 000zł
      • - umowa o pracę
      • - premie zależne od efektów
      • - stałe zatrudnienie
      • - praca w prężnie rozwijającej się firmie
      • - przyjazna atmosfera pracy
      • - nowoczesne narzędzia pracy
      • - stałe podnoszenie kwalifikacj

      • Zobacz jak wygląda praca --> krukterm.pl