Lokomotywa Puszczykowo Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Lokomotywa Puszczykowo Sp. z o.o. praca

Lokomotywa Puszczykowo Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inny
- w kategoriach zawodowych:
inne

Oferty pracy Lokomotywa Puszczykowo Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Lokomotywa Puszczykowo Sp. z o.o.

Praca Lokomotywa Puszczykowo Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna - pracownik produkcji

    • Puszczykowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Pracownia W Dobrym Składzie - producent zdrowych dań i wypieków orkiszowych, poszukuje osób zafascynowanych "zdrową kuchnią". Powiększa się krąg odbiorców naszych produktów zatem poszukujemy osób do naszego zespołu. Doświadczenie mile widziane ale ważniejsza dla nas jest pasja i zaangażowanie

      Pomoc kuchenna - pracownik produkcji

      Obowiązki

      • przygotowywanie stanowisk pracy
      • utrzymywanie porządku
      • przygotowywanie surowców do cyklu produkcyjnego
      • nadzór nad cyklem produkcyjnym

      Wymagania

      • zaangażownie
      • punktualność
      • wysokie standardy higieny
      • posiadanie książeczki Sanepid
      • umiejętność komunikacji z zespołem

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie
      • elastyczne godziny pracy
      • umowa o pracę po okresie próbnym

      • praca możliwa także w niepełnym wymiarze godzin