Asystent Projektanta konstrukcji budowlanych, kreślarz konstrukcji prefabrykowanych na oprogramowani

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • 5 500-10 000 zł netto / mies. Kontrakt B2B

Konstruktor

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Asystent Projektanta konstrukcji budowlanych, kreślarz konstrukcji prefabrykowanych na oprogramowaniu Tekla Structures

Zakres obowiązków

  • wykonywanie rysunków wykonawczych i warsztatowych konstrukcji żelbetowych,
  • kompletowanie dokumentacji technicznej,
  • wykonywanie podstawowych obliczeń statycznych konstrukcji żelbetowych.

Wymagania

  • podstawowa znajomość programu Auto Cad/ZW Cad,
  • bardzo mile widziana umiejętność pracy na oprogramowaniu Tekla Structures do kreślenia konstrukcji żelbetowych prefabrykowanych,
  • znajomość podstaw z zakresu rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • terminowa realizacja powierzonych zadań,
  • estetyka i wysoka jakość pracy,
  • znajomość programów pakietu MS Office, w tym Excel,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

  • po pomyślnie zakończonym okresie próbnym zapewniamy długotrwałą współpracę i możliwości rozwoju zawodowego,
  • elastyczne godziny pracy,
  • ciekawą ścieżkę rozwoju, możliwość pracy na oprogramowaniu BIM,
  • dajemy możliwość rozwoju nie tylko na poziomie projektowania ale również umożliwiamy praktyczne zapoznanie się z tematem oraz zdobycia bezcennego doświadczenia,
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania.
  • pozytywną atmosferę i wsparcie zespołu na każdym kroku.
  • Administratorem danych osobowych jest Zbuduj 34-324 Lipowa Słoneczna 21, NIP: 5532076756. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zbuduj 34-324 Lipowa Słoneczna 21, NIP: 5532076756 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)