Specjalista sprzedaży internetowej

  • Bochnia, małopolskie pow. bocheński

Specjalista ds. e-commerce

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Zawody: Specjalista sprzedaży internetowej (wymagany staż - lata: 1)
  • Inne wymagania: Brak wymagań dotyczących wykształcenia.

    Znajomość środowiska Baselinker, w tym umiejętność obsługi zamówień, nadawania paczek oraz wystawiania i zarządzania aukcjami internetowymi.
    Znajomość środowiska Allegro, obejmująca tworzenie skutecznych i przepisowych ofert sprzedażowych, obsługę wielowariantowości, tworzenie zestawów oraz zarządzanie własnym asortymentem.
    Umiejętności analityczne pozwalające na śledzenie własnych wyników sprzedaży oraz konkurencji.
    Doświadczenie i otwartość w kontakcie z klientem.
    Znajomość programu graficznego (np. Photoshop, Gimp, Canva itd.).
    Podstawowa znajomość obsługi arkusza kalkulacyjnego.
    Mile widziana znajomość programów do organizacji pracy (np. Trello, Todoist, TickTick itd.)
    Wymagany co najmniej 1 rok doświadczenia na stanowisku specjalisty sprzedaży internetowej.
    Pierwsza umowa na okres próbny 1 miesiąc z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. Praca w godzinach
    07:00 - 15:00 lub 08:00 - 16:00
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 200 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)