Pako Lorente

Sprzedawca - doradca klienta (Warszawa, różne lokalizacje)

  • Warszawa, mazowieckie

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pako Lorente to dynamicznie rozwijająca się marka mody męskiej obecna od 18 lat na polskim rynku. Posiada sieć salonów w galeriach handlowych w całej Polsce, a teraz buduje także sieć w krajach nadbałtyckich.

Warto podkreślić, że to właśnie Pako Lorente reprezentuje polską modę męską poza granicami kraju i jako jedyna marka z rodzimego rynku rozwija się międzynarodowo.

Na początku działalności Pako Lorente skupiała się wokół produkcji męskich koszul. Wraz z rozwojem poszerzyła swój asortyment i od kilku lat z sukcesem tworzy pełne kolekcje uzupełnione dodatkami i akcesoriami.

Systematyczne budujemy i rozwijamy nasz zespół i jeśli masz pasję do mody oraz bliskie Ci są nasze wartości, to zapraszamy do wspólnej pracy!

Zakres obowiązków

KRÓTKO O PRACY U NAS

Miejsce pracy: Warszawa - różne lokalizacje, wybierz najlepszą dla siebie (Warszawa Annopol, ul. Annopol 2, Factory Ursus Plac Czerwca 1976r. 6, Centrum Łopuszańska 22, CH Młociny Zgrupowania AK Kampinos 15. Wpisz do swojego CV lub w wiadomości do nas, którą lokalizację wybierasz.
Czas pracy: pełen etat, praca w oparciu o 12-godzinne zmiany od poniedziałku do soboty i wybrane niedziele handlowe
Umowa: umowa o pracę

TWÓJ

  • Obsługa klienta na wszystkich etapach sprzedaży - od momentu pierwszej rozmowy i zbadania potrzeb po finalizację sprzedaży.
  • Znajomość i realizacja indywidualnego planu sprzedaży.
  • Dbanie o estetykę salonu - porządek, czystość, odpowiednie oznaczenie towaru, ułożenie i ekspozycję produktów.
  • Obsługa dostaw w salonie. Przygotowanie asortymentu do sprzedaży.
  • Dokonywanie i obsługa zamówień.
  • Aktualizowanie swojej wiedzy o obowiązujących promocjach, nowościach i produktach poprzez platformę pracowniczą Pako Lorente Academy.
  • Około 80-90% Twojej pracy to bezpośrednia obsługa klienta. Pozostałą część zajmują zadania związane z techniczną pracą salonu i jego atrakcyjnością dla klientów.

Wymagania

NASZE

  • Poszukujemy osoby, która posiada wysokie kompetencje komunikacyjne - jest otwarta, uśmiechnięta, energiczna. Potrafi budować dobre relacje z klientami i współpracownikami.
  • Jest zorientowana na klienta - potrafi nawiązać z nim rozmowę, zbadać i odpowiadać na jego potrzeby czy obiekcje, jest empatyczna.
  • Jest pracowita, nastawiona na osiąganie bardzo dobrych wyników sprzedażowych - dajemy w tym wsparcie jednak oczekujemy zaangażowania w realizację wyznaczanych celów.
  • Chce się uczyć i zwiększać swoje kompetencje niezbędne w codziennej pracy.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Zainteresowanie modą, poczucie estetyki.

Oferujemy

TO

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • System wynagradzania oparty o podstawę oraz premię uzależnioną od sprzedaży (pomożemy Ci przygotować się do roli sprzedawcy tak, by Twoja praca dawała Ci satysfakcjonujące wynagrodzenie).
  • Zniżki na firmowe produkty.
  • Dostęp do platformy do nauki języków obcych.
  • Karta Multisport.
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe - dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Uporządkowany program wdrożenia do pracy - tak, abyś mógł poznać nas, swoje stanowisko i pracę oraz szybko odnaleźć się w nowej roli.
  • Materiały edukacyjne i szkoleniowe dotyczące produktów, marki, procesu obsługi klienta - dostępne dla Ciebie poprzez naszą platformę szkoleniową i wiedzę mentorów.
  • Możliwość awansu w ramach struktur Pako Lorente- wraz ze wzrostem Twoich kompetencji i doświadczenia.
  • Elastyczny czas pracy oparty standardowo o 10-12h zmiany (pracujemy przeciętnie 3-4 dni w tygodniu, grafik planujemy z góry na cały miesiąc, pracujemy od poniedziałku do soboty i w wybrane niedziele handlowe).
  • Zespół pełen pasji do mody, do klientów i do tego, czym zajmuje się na co dzień - poznaj nas bliżej podczas rekrutacji.
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta Multisport
  • Program poleceń pracowników
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)