Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 27.05.2024
Martes Sport Sp. z o. o.

Pracownik Administracyjno-Biurowy

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Rozpocznij karierę w Martes Sport

Dołącz do grona najlepszych !

Jesteś osobą pełną entuzjazmu, a do tego chcesz zdobyć cenne doświadczenie?

Martes sport to 25 lat działalności, blisko 300 sklepów sportowych w Polsce i za granicą, ponad 3000 zatrudnionych osób, bogate portfolio marek oraz rozbudowana sieć logistyczna.

Zakres obowiązków

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało:

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Współpraca z kontrahentami
  • Redagowanie pism i umów oraz weryfikacja dokumentacji
  • Realizacja bieżących zadań o charakterze organizacyjno-biurowym
  • Kontrola płatności
  • Kontrola terminowości przeglądów technicznych, polis

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętności obsługi urządzeń biurowych
  • Doskonałej organizacji czasu pracy
  • Umiejętności szybkiego rozwiązywania problemów
  • Komunikatywności, sumienności
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku sportowym
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Krótszą pracę w piątki
  • Interesującą i samodzielną pracę w młodym zespole
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Motywacyjny system wynagrodzeń wraz z pakietem benefitów
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Martes Sport Sp. z o. o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Malowany Dworek 115, NIP: 5471791682 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa