Przedstawiciel Handlowy ds. Monitoringu Wizyjnego

PCWO
  • Kielce, świętokrzyskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów: biznesowych B2B;
• Umawianie spotkań, przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych;
• Bieżące weryfikowanie i analiza podległego rejonu pod kątem możliwości sprzedażowych;
• Realizacja miesięcznych planów sprzedaży;
• Współpraca z pracownikami innych działów;
• Proste raportowanie pracy.

Nasze wymagania:
• Szukamy osób z pasją, pozytywnie nastawionych i chętnie podejmujących nowe wyzwania oraz zaangażowanych, wytrwale dążących do celu;
• Wymagane: prawo jazdy kat. B, wykształcenie minimum średnie, doświadczenie w sprzedaży ochrony fizycznej lub monitoring wizyjnego.
• Jeżeli sprzedaż jest Twoim żywiołem aplikuj do naszego zespołu, który nie tylko osiąga doskonałe wyniki, ale również wzajemnie się wspiera i troszczy o to, abyś mógł się rozwijać;

Mile widziane:
• Doświadczenie w sprzedaży usług ochrony fizycznej;
• Uprawnienia SEP;
• Znajomość AUTOCAD.

Oferujemy

• Niezbędne narzędzia, abyś mógł realizować swoje ambicje i targety sprzedażowe, m.in. samochód służbowy, laptop, telefon oraz dodatkowe benefity;
• Wynagrodzenie podstawowe plus premia
• Stabilne zatrudnienie;
• Terminową realizację świadczeń wynikających z umowy;
• Ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego;
• Wdrożenie stanowiskowe, wsparcie techniczne i merytoryczne;
• Możliwość współpracy na umowie B2B.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)