Ogrody Drama

Architekt krajobrazu

  • Tarnowskie Góry, śląskie pow. tarnogórski

Architekt

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Nasza firma Ogrody Drama zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem oraz późniejszą pielęgnacją ogrodów .Stworzylismy wiele koncepcji malych i duzych ogrodów, rezydencji, terenów zieleni publicznej.

Firma Ogrody Drama zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem oraz późniejszą pielęgnacją ogrodów. Stworzyliśmy wiele projektów małych i dużych ogrodów, terenów zieleni publicznej.

Poszukujemy obecnie osób na stanowisko: Architekt Krajobrazu

Zakres obowiązków

  • wykonywanie projektów ogrodów wraz z wizualizacjami,
  • przygotowanie przedmiarów, kosztorysów do projektu,
  • nadzór inwestorski nad projektem.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe-architektura krajobrazu,
  • biegła znajomość AutoCad,
  • praktyczne doświadczenie w projektowaniu ogrodów,
  • umiejętność wykonywanie wizualizacji 3D,
  • samodzielność, kreatywność, pracowitość,
  • prawo jazdy kat B,
  • nie interesuje nas współpraca zdalna.

Oferujemy

  • praca przy bardzo ciekawych projektach,
  • praca w bardzo zgranym zespole,
  • możliwość nadzoru prac nad własnym projektem,
  • umowa o pracę,
  • praca unormowana pon-piąt 8-16,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U. " DRAMA" 42-674 Zbrosławice Wolności 110, NIP: 6451840449. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.P.H.U. " DRAMA" 42-674 Zbrosławice Wolności 110, NIP: 6451840449 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)