SMART-HR

Specjalista ds. Finansów i Controlingu

  • Katowice, śląskie

Specjalista ds. finansów

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klientafirmy działającej w branży IT, w związku z intensywnym rozwojem - poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, woj. śląskie

Zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w tworzeniu analiz controlingowych i raportów wewnętrznych,
  • Rejestrowanie faktur w ramach spółek z grupy kapitałowej,
  • Wystawianie faktur sprzedażowych,
  • Przygotowanie przelewów oraz wprowadzenie ich do systemu bankowego,
  • Weryfikację bieżących płatności,
  • Nadzorowanie rozliczeń z kontrahentami,
  • Przygotowywanie raportów windykacyjnych w ramach spółek z grupy kapitałowej,
  • Automatyzację i optymalizację procesów raportowych,
  • Współpracę z bankami, firmami leasingowymi, biurem rachunkowym, kancelarią prawną oraz doradcą podatkowym.

Wymagania

  • Doświadczenia zawodowego w obszarze finansów, audytu finansowego, księgowości lub controllingu,
  • Wykształcenia wyższego (Finanse i Rachunkowość bądź pokrewne),
  • Znajomości przepisów prawa gospodarczego,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2,
  • Dobrej znajomości programów MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Umiejętności analitycznego myślenia, dokładności oraz skrupulatności,
  • Samodzielności w działaniu, dobrej organizacji pracy własnej oraz poczucia odpowiedzialności.

Oferujemy

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w intensywnie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracę B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w systemie hybrydowym po okresie wdrożenia,
  • Pakiet benefitów ( opieka medyczna Medicover, karta Medicover Sport, ubezpieczenie na życie),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku, w profesjonalnym zespole.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Smart HR Anna Pycia-Pytlik 40-750 Katowice ul. Leszczynowa 5a, NIP: 9542335687. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

    Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)