Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 01.06.2024
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik socjalny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Zawody: Pracownik socjalny
  • Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole,bardzo dobra umiejętność organizacji pracy,bardzo dobra znajomość obsługi komputera i Internetu
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe uprawniające do wykonywania zawodu pracownika socjalnego - zgodnie z ustawą o pomocy społecznej. Doświadczenie w pracy w zespole. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i Internetu. Bardzo dobra organizacja pracy.

    Praca dwuzmianowa w godz. 8:00-18:00.

    Decyzja o zatrudnieniu zostanie dokonana na podstawie złożonych ofert oraz rozmowy kwalifikacyjnej. Na rozmowę kwalifikacyjną zaproszeni zostaną tylko wybrani kandydaci.

    Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające ww. wymagania są proszone o przesłanie CV (mile widziane zdjęcie) wraz z aktualną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres: e-mail: rekrutacja@misja.com.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 850 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP

Visa