Nauczyciel wychowania przedszkolnego k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel przedszkola

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: wychowanie przedszkolne
  • Zawody: Nauczyciel przedszkola
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: wykształcenie: wyższe-wychowanie przedszkolne, komunikatywna znajomość j. polskiego.
    Miejsce pracy: Kulczyńskiego 22
    Godziny pracy: 7-15, 11-17
    Możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy.
    Do wynagrodzenia dodatkowo premie i dodatki.
    Zgłoszenia: beatajarecka18@wp.pl, 600510167
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)