Telefoniczny Doradca Klienta ds. Ubezpieczeń

Media System Sp. z o.o.
  • Toruń, kujawsko-pomorskie

Inny

Umowa zlecenie

Poszukujemy Doradców Klienta ds. Ubezpieczeń, gotowych na nowe wyzwania!

Opis Firmy:

Media System to dynamicznie rozwijająca się firma poszukująca zmotywowanych osób, które dołączą do naszego zespołu. Nasza firma cieszy się renomą dzięki profesjonalizmowi, doskonałej obsłudze klienta i budowaniu pozytywnej atmosfery pracy.

Twoje Zadania:

• Twój główny cel to aktywna sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych, jednak nasza praca polega również na wsłuchiwaniu się w potrzeby klientów i proponowaniu im najlepszych rozwiązań
• Profesjonalna obsługa klientów to nasz priorytet, dlatego Twoim zadaniem będzie budowanie trwałych relacji opartych na zaufaniu i zrozumieniu potrzeb klienta

Wymagania

• Jeśli jesteś osobą sumienną, gotową zaangażować się w każdą rozmowę z klientem, to właśnie Ciebie szukamy,
• Dobra dykcja i płynna mowa są kluczowe w nawiązywaniu zaufanych relacji z klientami. Chcemy, aby każde Twoje słowo było jasne i zrozumiałe,
• Twoja komunikatywność oraz umiejętność słuchania są niezastąpione w budowaniu trwałych relacji z klientami,
• Posiadanie wykształcenia średniego oraz czystej kartoteki karnej na tym projekcie są wymagane,
• Jeśli masz doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, to będzie dodatkowy atut

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, które docenia Twój wkład i wysiłek w codzienne zadania, oraz możliwość zdobycia dodatkowej prowizji motywacyjnej za osiągane wyniki
• Dla naszych pracowników gwarantujemy stałe godziny pracy, co daje pewność planowania czasu wolnego i spędzania go z rodziną i bliskimi w weekendy
• Nasze szkolenia wdrożeniowe oraz rozwijające umiejętności są skrojone tak, abyś mógł doskonalić swoje zdolności i stale podnosić swoje kompetencje w pracy
• W naszym nowoczesnym biurowcu zapewniamy komfortowe warunki pracy, które sprzyjają efektywności i inspirują do osiągania coraz lepszych wyników
• Dbamy o Twoje dobre samopoczucie i satysfakcję z pracy, dlatego oferujemy bogaty pakiet benefitów oraz programy lojalnościowe, które podkreślają Twoją wartość dla naszej firmy

Jeśli czujesz, że możesz wnieść coś wyjątkowego do naszego zespołu i pragniesz rozwijać się w pracy z klientem, wyślij do nas swoje CV i umów się z nami na rozmowę kwalifikacyjną. Zapraszamy również do zapoznania się z naszym kanałem na YouTube i sekcją "Biznes na Słuchawkach" oraz stroną na Facebooku, aby poznać lepiej naszą firmę i naszą ofertę.

Dołącz do naszej rodziny i wspólnie z nami twórz wyjątkowe doświadczenia dla naszych klientów!
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)