Inspektor ds. emerytalno-rentowych

  • Wrocław, dolnośląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Zawody: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
  • Inne wymagania: wykształcenie: min. średnie,
    staż pracy: min. 2-3 lata na podobnym stanowisku,
    znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,
    dokładność i skrupulatność,

    Inne przydatne umiejętności:
    podstawowa znajomość przepisów Ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym żołnierzy zawodowych, Ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych,
    znajomość Kodeksu Postępowania Administracyjnego mile widziana,
    umiejętność planowania i organizowania własnej pracy,
    umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach we współpracy ze świadczeniobiorcami,
    terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,

    Pozostałe niezbędne wymagania:
    posiadanie obywatelstwa polskiego,
    korzystanie z pełni praw publicznych,
    nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)