Portier (szpital na szaserów) k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Dozorca

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, techniczne lub zawodowe, mile widziana książeczka sanepidu, pół roku doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość j. polskiego.

    Oferta kierowana również do osób z niepełnosprawnością. Osoba musi być sprawna fizycznie i mieć silny charakter.
    Na początku umowa zlecenie, a potem umowa o pracę
    Premie i dodatki do uzgodnienia.

    Miejsce pracy: Szaserów 128.
    Godziny pracy 6-19.

    Zgłoszenia: e-mail:, tel.: 693467879, tel.: ulia.karkowska@rekeep.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)