Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 28.05.2024

Główny specjalista ds. komunikacji społecznej i obsługi prasowej

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
  • Warszawa, mazowieckie

Urzędnik

Umowa o pracę

Praca zdalna

Zakres obowiązków

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

- obciążenie mięśniowo – szkieletowe oraz obciążenie narządu wzroku podczas pracy przy monitorach ekranowych i

prowadzeniu samochodu służbowego.

- reprezentowanie urzędu na zewnątrz, organizacja oraz prowadzenie spotkań.

- wystąpienia publiczne.

- podróże służbowe.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

- praca biurowa przy użyciu takich urządzeń jak: komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów, faks,

- oświetlenie naturalne i sztuczne,

- budynek i jego wyposażenie zapewniają bezpieczne i higieniczne warunki pracy, warunki są dostosowane do

rodzaju wykonywanych prac, a także są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,

- budynek wyposażony jest w windy, klatka schodowa z szybami windowymi oddzielona drzwiami z

samozamykaczem.

Opis dostępności budynku dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na stronie

  • Bierze udział w obsłudze prasowej i informacyjnej Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad i GDDKiA, poprzez opracowanie wypowiedzi i materiałów informacyjnych,
  • Opracowuje i bierze udział w tworzeniu proaktywnej komunikacji medialnej, w tym opracowuje i bierze udział w tworzeniu odpowiedzi o działaniach GDDKiA w formie komunikatów, informacji prasowych, materiałów prasowych, oświadczeń, sprostowań,
  • Bierze udział w opracowaniu założeń do projektów komunikacyjnych mających na celu informowanie społeczeństwa o działaniach GDDKiA w zakresie inwestycji, bezpieczeństwa ruchu na drogach krajowych i działań związanych z ochroną środowiska w kontekście budów dróg ,
  • Bierze udział w opracowaniu materiałów informacyjnych, edukacyjnych, okolicznościowych.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze realizacji projektów z zakresu komunikacji społecznej,
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie B2
  • Znajomość ustaw: o prawie autorskim i prawach pokrewnych, o dostępie do informacji publicznej, o drogach publicznych, o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych, o finansowaniu infrastruktury transportu lądowego, o autostradach płatnych oraz o Krajowym Funduszu Drogowym.
  • znajomość prawa prasowego,
  • znajomość social mediów,
  • Kompetencje: Wykorzystywanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, Rzetelność, Organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, Współpraca, Komunikacja.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe lub podyplomowe w zakresie komunikacji społecznej lub dziennikarstwa lub politologii lub marketingu
  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w administracji publicznej,

Oferujemy

  • Ruchomy czas pracy
  • Indywidualny rozkład czasu pracy
  • Częściowe wykonywanie pracy poza siedzibą urzędu (praca zdalna, „home office”)
  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Karty sportowe lub dofinansowanie zajęć sportowo-rekreacyjnych
  • Miejsce do odświeżenia się
  • Dopłata do biletów na imprezy kulturalne
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Możliwość skrócenia dnia pracy dla zapewnienia opieki nad dzieckiem lub osobą zależną
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
  • Zniżki na wypoczynek w ośrodkach wypoczynkowych

stabilną pracę w jednostce administracji państwowej z wieloletnią tradycją,

otwarte i przyjazne środowisko pracy,

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

dodatek za wieloletnią pracę w wysokości od 5% do 20 % wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,

trzynaste wynagrodzenie,

możliwości rozwoju kompetencji zawodowych m.in. refundacja kosztów nauki na studiach, studiach podyplomowych, kursach zawodowych, kursach językowych),

pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach,

dodatkowe ubezpieczenie NNW w przypadku osób wykonujących zadania związane z: utrzymaniem drogi, obszarem technologii, realizacji inwestycji, kierowaniem ruchem drogowym/pojazdem służbowym,

możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie.

Visa