Specjalista/stka ds. gastronomii

Narodowe Forum Muzyki
  • Wrocław, dolnośląskie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• obsługa punktów gastronomicznych na potrzeby NFM oraz odpowiedzialność za ich prawidłowe funkcjonowanie;
• prace administracyjno-biurowe, w tym m.in. opracowywanie dokumentacji, przygotowywanie zamówień i prowadzenie korespondencji w zakresie gastronomii;
• prowadzenie dokumentacji zgodnie i w trybie przepisów powszechnie obowiązujących
• odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia punktów gastronomicznych, wykaz raportów itp.;
• odpowiedzialność za powierzone mienie, przestrzeganie obowiązujących przepisów w zakresie prowadzenia operacji kasowych i odpowiedzialność za ich naruszenie;
• ekonomiczne wykorzystanie sprzętu będącego na wyposażeniu punktów gastronomicznych NFM;
• zapewnienie przestrzegania standardów NFM wpływających na pozytywne wrażenia gości;
• nadzór nad utrzymaniem jakości i porządku w punktach gastronomicznych NFM oraz dbanie o ich stan techniczny;
• współpraca z kontrahentami w zakresie prowadzenia punktów gastronomicznych,
w tym monitorowanie i egzekwowanie przestrzegania zasad i warunków określonych w umowach;
• podejmowanie działań w celu zdobycia jak największej liczby gości;
• wdrażanie nowych pomysłów i ulepszeń w zakresie funkcjonowania gastronomii;
• wykonywanie innych poleceń zleconych przez przełożonego;
• aktywna komunikacja i współpraca z pracownikami Instytucji;

WYMAGANIA:
• umiejętność organizacji pracy;
• wykształcenie min. średnie
• wysoki poziom zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych;
• odpowiedzialność, inicjatywa i samodzielne podejmowanie decyzji;
• dyspozycyjność, gotowość do pracy w weekendy i święta;
• aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczka Sanepid) lub chęć jej wyrobienia;
Mile widziane:
• doświadczenie w zakresie organizowania gastronomii i obsłudze gości;.
• umiejętność obsługi kasy fiskalnej;

OFERUJEMY:
• stabilną pracę w renomowanej Instytucji;
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
• możliwość rozwoju zawodowego, uczestniczenie w szkoleniach;
• dofinansowanie do wypoczynku oraz nauki języków obcych;
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia medycznego oraz programu MultiSport;
• przyjazną atmosferę pracy;
• udział w współtworzeniu wyjątkowego miejsca – Narodowego Forum Muzyki.
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, inne dodatkowe dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje lub umiejętności np. referencje.

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby tej rekrutacji, innych niż wynikające z kodeksu pracy. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby ewentualnych przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez rok od zakończenia niniejszej rekrutacji.”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)