Specjalista ds Marketingu (Junior)

PRODEKO-EŁK Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Specjalista ds. Marketingu (Junior)

Esmil Group to wiodący światowy producent urządzeń do oczyszczania ścieków i odwadniania osadów.
Obecnie poszukujemy Specjalisty ds. Marketingu (Junior) do naszego zespołu.

WYMAGANIA:
znajomość języka angielskiego, doświadczenie w marketingu nie krócej niż 2 lata, dobra organizacja pracy, niezależność, zainteresowanie dziedziną marketingu.

OPIS STANOWISKA:
• Ścisła współpraca z działami sprzedaży i technologicznymi w przygotowywaniu materiałów marketingowych, prezentacji, artykułów i aktualizacji referencji
• Organizacja i aktualizacja wcześniej utworzonych materiałów
• Administracja stronami internetowymi
• Pomoc w organizacji wystaw i konferencji
Od Kandydata Oczekujemy
• Dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Dobra znajomość języka angielskiego; znajomość języka ukraińskiego będzie dodatkowym atutem
Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: marketing, ekonomia lub technik)
• Doświadczenie w branży oczyszczania wody/ścieków będzie dużym atutem
• Doświadczenie z WordPress będzie atutem
• Doświadczenie w administracji mailowej, Google Ads, Facebook Ads, mediach społecznościowych będzie atutem
• Doskonałe umiejętności organizacyjne, planowania i wielozadaniowości
• Umiejętność myślenia analitycznego i koncepcyjnego, kreatywność, zaangażowanie
• Dobra organizacja własnej pracy i umiejętność pracy w zespole

CO OFERUJEMY:
• Praca w dynamicznym zespole w międzynarodowej organizacji (działamy na rynkach UE, Wielkiej Brytanii i USA)
• Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
• Stabilne zatrudnienie, pełny etat.

LOKALIZACJA:
Warszawа (MOKOTÓW/URSYNÓW)

KONTAKT:
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)