Staż - młodszy specjalista ds. hurtowni i baz danych

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Opole, opolskie

Webmaster

Staż/praktyka

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Zakres obowiązków

Nie dotyczy

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe (inżynier lub magister informatyki, informatyki, lub pokrewnej dziedziny); podstawowa wiedza z zakresu oprogramowania w technologiach: Pascal, Delphi, Embarcadero, C#, Visual C. Podstawowa wiedza z zakresu baz danych /SQL. Znajomość PostgrSQL. Znajomość narzedzi do wersjonowania kodu. Podstawowa wiedza finansowa. Silne umiejętności rozwiązywania problemów i komunikacji. Umiejętność pracy samodzielnej i współpracy w środowisku zespołowym.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN
CBOP
Dodana
Wygasa (za 5 miesięcy temu)