Psycholog dziecięcy - 250

  • Świdnica, dolnośląskie pow. świdnicki

Psycholog

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: Oczekujemy od kandydatów kwalifikacji wg. rozporządzenia
    ROZPORZĄDZENIE MINISTRA POLITYKI SPOŁECZNEJ
    1) z dnia 22 września 2005 r.
    w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych
    § 3. 1
    1. Specjalistyczne usługi są świadczone przez osoby posiadające kwalifikacje do wykonywania zawodu: pracownika socjalnego, psychologa, pedagoga, logopedy, terapeuty zajęciowego, pielęgniarki, asystenta osoby niepełnosprawnej, opiekunki środowiskowej, specjalisty w zakresie rehabilitacji medycznej, fizjoterapeuty lub innego zawodu dającego wiedzę i umiejętności pozwalające świadczyć określone specjalistyczne usługi.
    2. Osoby świadczące specjalistyczne usługi dla osób z zaburzeniami psychicznymi muszą posiadać co najmniej półroczny staż w jednej z następujących jednostek:
    1) szpitalu psychiatrycznym;
    2) jednostce organizacyjnej pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi;
    3) placówce terapii lub placówce oświatowej, do której uczęszczają dzieci z zaburzeniami rozwoju lub upośledzeniem umysłowym;
    4) ośrodku terapeutyczno-edukacyjno-wychowawczym;
    5) zakładzie rehabilitacji;
    6) innej jednostce niż wymienione w pkt 1-5, świadczącej specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi.

    4. Osoby świadczące usługi, o których mowa w § 2 pkt 1 lit. a, muszą posiadać przeszkolenie i doświadczenie w zakresie:
    1) umiejętności kształtowania motywacji do akceptowanych przez otoczenie zachowań;
    2) kształtowania nawyków celowej aktywności;
    3) prowadzenia treningu zachowań społecznych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 100 PLN
  • Opis wynagrodzenia: praca w godzinach od 7.00 do 22.00. Uposażenie zależy od charakteru specjalisty.
CBOP
Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)