Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 31.05.2024

Młodszy archiwista ds. porządkowania i ewidencjonowania dokumentacji

Archiwum Państwowe w Warszawie
  • Milanówek, mazowieckie pow. grodziski

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca biurowa, stanowisko pracy wyposażone w monitor ekranowy z naturalnym i sztucznym oświetleniem, kontakt z kurzem, możliwość narażenia na czynniki biologiczne: grzyby, bakterie, pleśnie, pył osiadły.. Budynek dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  • porządkowanie oraz ewidencjonowanie przejętej dokumentacji
  • obsługa wypożyczeń wewnętrznych w celu realizacji kwerend
  • przejmowanie dokumentacji do archiwum

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Znajomość ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach w zakresie przechowywania dokumentacji osobowej i płacowej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego albo obywatelstwa innego państwa Unii Europejskiej albo obywatelstwa innego państwa, którego obywatele na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego posiadają prawo podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Ruchomy czas pracy
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników

Visa