Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 22.05.2024
  • Luboń, wielkopolskie pow. poznański

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Inter-Optima Sp. z o.o. jest prężną i nowoczesną firmą działająca w branży klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa. Firma powstała w roku 2003 i od tamtego momentu mocno ugruntowana swoją pozycję na rynku.

Magazynier

Obowiązki

  • Przyjmowanie towaru na magazyn - kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanego towaru
  • Rozlokowanie materiału w miejscu składowania na magazynie
  • Kompletowanie towarów i materiałów dla ekip montażowych
  • Przyjmowanie i realizacja zwrotów
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Regularna inwentaryzacja magazynu
  • Obsługa magazynowego systemu informatycznego -prowadzenie i monitorowanie procesów magazynowych z wykorzystaniem programu informatycznego
  • Obsługa urządzeń magazynowych min. wózka widłowego
  • Utrzymywanie porządku na magazynie i terenie podległym
  • Współpraca z dostawcami innymi działami firmy
  • Monitorowanie dostaw
  • Weryfikacja poprawności dokumentów związanych z dostawami
  • Planowanie i optymalizacja kosztów logistycznych

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Sumienność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach
  • Znajomość programu klasy ERP (mile widziana znajomość SAPB1)
  • Umiejętność pracy w zespole jak i organizacji pracy własnej
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (potwierdzone zaświadczeniem kwalifikacyjnym wydanym przez UDT)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowa o pracę, pełny etat
  • Praca w zgranym zespole, średnia długość zatrudnienia ponad 10 lat
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy
  • Wynagrodzenie, płatne przelewem na konto

  • Inter-Optima Sp. z o.o. jest prężną i nowoczesną firmą działająca w branży klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa. Firma powstała w roku 2003 i od tamtej pory mocno ugruntowana swoją pozycję na rynku.

Visa