Office Assistant

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • obsługa recepcji i kompleksowa administracja biura
  • nadzór i planowanie terminowych zamówień artykułów biurowych i spożywczych
  • prowadzenie ewidencji sprzętu biurowego oraz materiałów eksploatacyjnych
  • zarządzanie kalendarzem spotkań oraz przyjmowanie gości
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej oraz jej dystrybucja do odpowiednich odbiorców
  • dbanie o utrzymanie porządku w biurze i dobry wizerunek firmy
  • nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów w firmie
  • organizacja oraz koordynacja wydarzeń w ramach Grupy: szkolenia, eventy firmowe, itp.
  • przygotowywanie zestawień, raportów, prezentacji, materiałów według potrzeb Grupy
  • wsparcie w bieżących działaniach administracyjnych wszystkich spółek w Grupie

Nasze wymagania

  • jesteś osobą na początku swojej ścieżki zawodowej
  • jesteś studentem/studentką studiów zaocznych
  • obsługa pakietu Microsoft Office nie jest Ci obca, potrafisz tworzyć proste formuły w Excelu
  • posługujesz się językiem angielskim minimum w stopniu komunikatywnym
  • czujesz się jak ryba w wodzie w bezpośrednim kontakcie z innymi
  • jesteś osobą otwartą, zaangażowaną i odpowiedzialną za powierzone zadania
  • potrafisz samodzielnie efektywnie zarządzić swoim czasem, multitasking nie jest Ci obcy
  • jesteś osobą o wysokiej kulturze osobistej
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • formę zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie. Stabilne stanowisko w prężnie rozwijającej się organizacji z polskim kapitałem
  • pracę w komfortowym biurze przy ul. Bobrowieckiej (Mokotów), z dostępem do strefy relaksu z fotelami do masażu oraz pokojem gier
  • wsparcie całego zespołu, nie tylko podczas onboardingu
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w biurze i pracę w gronie zgranych, profesjonalnych, kreatywnych i otwartych osób
  • elastyczność czasu pracy - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Analiza CV
  • Spotkanie online
  • II etap to rozmowa w biurze
  • Podjęcie decyzji

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ONE House Sp. z o.o. 00-728 Warszawa Bobrowiecka 8, NIP: 5272691848 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)