Traktorzysta - Niemcy

Posrednictwo pracy Magnat
  • Piła, wielkopolskie pow. pilski

Budowlaniec

Umowa o pracę

Poszukuję na zlecenie niemieckiego przedsiębiorstwa rolnego z miasta Cottbus: Traktorzysty. Wymagane jest prawo jazdy kat. T i znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: okolice miasta Cottbus, wschodnie Niemcy
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
Praca jest na stałe, bezpośrednio w niemieckim przedsiębiorstwie rolnym
Praca na pełny etat (ok. 40 do 45 godz. tygodniowo)
Główne zadania:
Transport plonów traktorem
Prace rolne traktorem
Załadunek i rozładunek plonów

Wymagania

Młody wiek (do 35 lat), motywacja i szybkie tempo pracy
Konieczne prawo jazdy kat. T oraz doświadczenie pracy jako traktorzysta
Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
Stawka brutto: 9,50 euro / godz. (po 12 miesiącach podwyżka)
Wynagrodzenie miesięczne netto od: 1200 do 1350 euro
Mieszkanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę Osoby zainteresowane bardzo proszę o przesłanie CV w języku niemieckim ze zdjęciem wraz z podaniem terminu rozpoczęcia pracy , stopnia znajomości j. niemieckiego i prawo jazdy kat B, własne auto
Administratorem danych jest Magnat
Pila ul. Rynkowa 21 T
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)