• Andrychów, małopolskie pow. wadowicki
  • 7 000-10 500 zł netto / mies. Kontrakt B2B
  • 5 000-9 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Pracownik biurowy z językiem angielskim

Poznaj DONE! Deliveries

DONE! jest miejscem, gdzie Twoje umiejętności i zaangażowanie będą miały realny wpływ na biznes, gdzie możesz rozwijać się i realizować własne aspiracje. Stworzyliśmy 7 specjalistycznych zespołów obsługi Klienta spedycyjnego, z których każdy prowadzony jest przez jednego z naszych Ekspertów: Karolinę, Ilonę, Dorotę, Kamilę, Patrycję, Łukasza i Sebastiana, Nikodema i Piotra - wszystkie te osoby rozpoczynały swoją drogę zawodową od aplikacji na to stanowisko i dzięki pasji oraz determinacji awansowali do liderskiej roli!

Jako część naszego teamu, dostaniesz możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku, które inspiruje do poszukiwania nowych rozwiązań i podejmowania ambitnych wyzwań - to wszystko przy wsparciu naszych nowatorskich systemów.

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i rozwijanie współpracy z Klientami – kontakt telefoniczny i e-mailowy z kontrahentami z całej Europy
  • Aktywna sprzedaż ładunków na giełdach transportowych
  • Prowadzenie negocjacji
  • Organizowanie stałych zleceń transportowych
  • Planowanie tras i prowadzenie aut spedycyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami DONE!
  • Zapewnienie wyjątkowego Customer Experience wedle procedur i wytycznych Done! Deliveries

Wymagania

  • Doświadczenie w obszarze obsługi Klienta oraz aktywnej sprzedaży
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2 w mowie i piśmie
  • Umiejętność negocjacji
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Możliwość wyboru formy współpracy - umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia, który dostosowujemy do Twoich umiejętności i doświadczenia. Wynagrodzenie z premiowaniem miesięcznym i kwartalnym
  • Wynagrodzenie UoP 5000 zł brutto – 9000 zł brutto
  • Kontakt B2B 7000 zł netto – 10 500 zł netto
  • Pracę w jednozmianowym systemie
  • Indywidualnie dopasowaną ścieżkę kariery
  • Szeroki pakiet benefitów - multisport, ubezpieczenie grupowe i medyczne

Ci Najlepsze Narzędzia do Sukcesu!

Na początku Twojej drogi z nami, zagwarantujemy Ci profesjonalny Onboarding, który zagwarantuje Ci płynne wdrożenie.

Pierwsze tygodnie spędzisz w dziale Training & Development, gdzie opanujesz tajniki naszej branży i zdobędziesz umiejętności dostarczania wyjątkowego Customer Experience. Dowiesz się również, jak obsługiwać nasze autorskie systemy IT Done!

Twój Rozwój, Nasza Pasja!

Kolejne tygodnie spędzisz już w swoim zespole, pod okiem doświadczonego trenera wewnętrznego. Nasze intensywne szkolenia pozwolą Ci rozwijać umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne. Po kolejnych 2 miesiącach rozpoczniesz swoją dynamiczną przygodę w aktywnej sprzedaży, negocjacjach z klientami oraz w pozyskiwaniu nowych kontraktów transportowych oczywiście z pełnym wsparciem od Team Leadera i innych specjalistów. Co więcej, szkolenie jest w pełni finansowane!

Odkryj dlaczego warto zostać częścią Naszego Zespołu!

  • Wyjątkowy rozwój kariery - nasze liczne szkolenia, mentoring i możliwości awansu dadzą Ci przewagę w rozwoju zawodowym
  • Zespół, który Cię inspiruje - pracuj z ludźmi pełnymi pasji i energii, gotowymi do dzielenia się wiedzą i wsparcia
  • Innowacyjne narzędzia pracy - korzystaj z naszych autorskich, zaawansowanych technologicznie narzędzi, które ułatwią Ci codzienną pracę
  • Tworzymy silne więzi w zespole i dbamy o dobre relacje z Klientami. Tutaj liczą się ludzie i ich wkład w sukces firmy
  • Wspólnie świętuj sukcesy - bierz udział w tematycznych imprezach integracyjnych czy eventach wyjazdowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karta Multisport
  • Nowoczesne biuro
  • Owoce w pracy
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Done Deliveries Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 34-120 Andrychów Batorego 35, NIP: 5542945426. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Done Deliveries Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Batorego 35, 34-120 Andrychów, NIP: 5542945426zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)