AUDIT HR Sp. z o.o.

IT Specialist (praca częściowo zdalna)

  • Słubice, lubuskie pow. słubicki

Informatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca zdalna

Zakres obowiązków

  • Management of servers of entities operating at the plant in Słubice and related entities abroad
  • Management of Cloud Services Providers like Azure, AWS, Plusserver and others
  • Ongoing monitoring of global IT networks and computer hardware
  • Computer hardware diagnostics and IT inventory management (equipment distribution among employees and installation of system access for new and existing employees)
  • Purchase of IT equipment in accordance with the current needs of the company
  • Providing technical support for users (help desk service - diagnosing and solving problems)

Wymagania

  • IT Generalist with basic experience in multiple fields including but not limited to: Hardware, OS, Networks, Cloud Management etc. Extended experience is an advantage.
  • Possessing education and knowledge in the field of computer science or related areas.
  • Knowledge in the field of : Microsoft Active Directory, Network technologies (DHCP, DNS, VPN's, WLAN, RADIUS) and maintenance of Windows systems is appreciated.
  • Ability to use English
  • Ready to undertake long-term cooperation and be a team player
  • Ready to perform tasks independently, interpersonal and professional development
  • Having the ability to organize work, initiative and commitment
  • Willing to learn new technologies and have the desire to explore new possibilities.

Oferujemy

  • Work in an international environment and pleasant and friendly work atmosphere
  • Possibility of traveling between related companies
  • Full employment and flexible working hours
  • Medical package
  • Administratorem danych osobowych jest AUDIT HR Sp. z o.o. 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Walczaka 20, NIP: 5993072584. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celach związanych z realizacją bieżącego oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych a także prawo ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)