Przedstawiciel Handlowy - praca w terenie

  • Poznań, wielkopolskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa zlecenie, kontrakt b2b

Pełny etat

Kierownik

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

HYLA POLAND Sp. z o.o.

Szukamy komunikatywnych osób do Zespołu Sprzedażowego. Proponujemy elastyczny grafik i brak rejonizacji.

Zakres obowiązków

Twoim zadaniem będzie przedstawienie oferty i aktywna sprzedaż umówionym przez nas wcześniej klientom.

Wymagania

Jeśli jesteś:

  • komunikatywny/a
  • dyspozycyjny/a
  • posiadasz samochód osobowy

Ta propozycja jest dla Ciebie!

Oferujemy

  • najwyższe prowizje w branży
  • umawiamy spotkania z klientami
  • elastyczny grafik
  • szybkie wdrożenie

  • Administratorem danych osobowych jest HYLA POLAND Sp. z o.o. 00-869 Warszawa Towarowa 33, NIP: 5272737349. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HYLA POLAND Sp. z o.o. 00-869 Warszawa Towarowa 33, NIP: 5272737349 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)