POLMOS BIELSKO BIAŁA S A

Specjalista ds. ochrony środowiska

  • Bielsko-Biała, śląskie

Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Polmos Bielsko-Biała SA to czołowy producent najlepszych wyrobów alkoholowych w Polsce.  Do produkcji naszych wyrobów używamy jedynie starannie wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości. Wyróżniają nas wysokie standardy, a dzięki ciągłym inwestycjom technologicznym nieustannie podnosimy jakość produkowanych przez nas marek.

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad gospodarką odpadową, prowadzenie ewidencji odpadów, nadzór nad ilością, rodzajem wytwarzanych odpadów i miejscem ich wytwarzania, współpraca z działem Zakupów w zakresie umów handlowych,
  • Nadzór nad prowadzeniem gospodarki wodno-ściekowej,
  • Kontrolowanie wprowadzania gazów do atmosfery, zgodnie z wymaganiami prawnymi,
  • Sporządzanie wymaganych prawem sprawozdań i opłat środowiskowych m.in. w zakresie wytworzonych odpadów, raport Kobize, gospodarki opakowaniowej oraz inne,
  • Udział w utrzymaniu zintegrowanego systemu zarządzania ochroną środowiska oraz bezpieczeństwem i higieną pracy w powiązaniu z jakością,
  • Koordynacja prac firm zewnętrznych zleconych przez dział bhp/oś,
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych dla nowo przyjętych pracowników oraz szkoleń poszerzających wiedzę środowiskową dla zatrudnionych pracowników,
  • Inicjowanie, proponowanie oraz wdrażanie rozwiązań pro środowiskowych,
  • Współpraca z instytucjami i urzędami w zakresie ochrony środowiska,
  • Inne zadania zlecone przez kierownika działu bhp/oś.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie ochrony środowiska,
  • Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy – mile widziane,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata (mile widziane w firmie produkcyjnej),
  • Dobra znajomość przepisów związanych z gospodarką odpadami, wodno-ściekową oraz ochrona powietrza i sprawozdawczością,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne świadczenia socjalne (opieka medyczna, dofinansowania i inne)
  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy,
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń,
  • Pracę w zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces.
  • Administratorem danych osobowych jest:
    POLMOS Bielsko-Biała S.A. , ul. Karpacka 11 , 43-316 Bielsko-Biała, NIP: 5470048857
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: POLMOS Bielsko-Biała S.A., ul. Karpacka 11, 43-316 Bielsko-Biała, NIP: 5470048857 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)