Przedstawiciel handlowy – Doradca klienta

Manufaqtura HR
  • Warszawa, mazowieckie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

• Aktywna sprzedaż bezpośrednia w branży B2B,
• Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami firmy,
• Przygotowywanie ofert, kalkulacji i prezentacji,
• Prowadzenie negocjacji i finalizacja umów
• Monitorowanie rynku inwestycyjnego
• Realizacja ilościowych oraz jakościowych celów sprzedażowych;
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy;

Wymagania

• Doświadczenie w sprzedaży B2B poparte sukcesami,
• Znajomość technik sprzedaży,
• Umiejętność nawiązywania kontaktów
• Umiejętność planowania pracy oraz odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań
• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność, kreatywność
• Zainteresowanie architekturą wnętrz
• Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o świadczenie usług B2B,
• Wynagrodzenie zasadnicze oraz premie uzależnione od osiąganych wyników,
• Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy IPhone, MacBook),
• Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
• Możliwość realizacji zawodowej,
• Możliwość rozwoju poprzez szkolenia dodatkowe,
• Świetną atmosferę pracy.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)