Delta Pomorze sp. z o.o.

Supermarket Auchan Park Handlowy Matarnia zatrudni Kasjera/Sprzedawcę

  • Umowa o pracę
    4 400-5 000 zł brutto / mies.
  • Gdańsk, pomorskie

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Supermarket Auchan mieszczący się w Parku Handlowym Matarnia Gdańsk

Kasjer-Sprzedawca w Supermarkecie Auchan Gdańsk Park Handlowy Matarnia

Zakres obowiązków

Zatrudnimy Kasjera - Sprzedawcę do pracy w Supermarkecie Auchan na terenie Parku Handlowego Matarnia w Gdańsku. Mile widziane doświadczenie na dziale mięsnym, lub piekarniczym. Możliwość rozwoju osobistego poprzez szkolenia oraz awans. Do podstawowych obowiązków należy obsługa Klientów i dokładanie towaru. W przypadku działu mięsnego ważenie, krojenie wędlin, mięsa serów itp. W tym przypadku Pracownik może liczyć na wyższą pensję. Zatrudnienie na Umowę o pracę na pełen etat. Praca zmianowa, wymagana książeczka sanepidowska, Dane kontaktowe; biuro@deltapomorze.pl, tel. 668368871. Wynagrodzenie brutto od 4.400,00 zł. Istnieje możliwość zatrudnienia także na podstawie Umowy Zlecenia.

Wymagania

  • książeczka sanepidowska
  • dyspozycyjność
  • praca zmianowa

Oferujemy

  • miłą atmosferę pracy,
  • możliwość korzystania z bezpłatnego parkingu,
  • karty rabatowe dla pracowników,
  • karty Multisport oraz dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne na bardzo korzystnych warunkach.
  • paczki świąteczne,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • elastyczny grafik.
  • Administratorem danych osobowych jest Delta Pomorze sp. z o.o. 80-298 Gdańsk Ul. Złota Karczma 26, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Delta Pomorze sp. z o.o. 80-298 Gdańsk Ul. Złota Karczma 26, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)