Sekretarki/Sekretarza w Kancelarii Radcy Prawnego

Radca prawny
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Sekretarka/Sekretarz Radcy Prawnego

Miejsce pracy: Warszawa Ursus, Polska

Opis stanowiska:

Kancelaria Radcy Prawnego poszukuje dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko Sekretarki/Sekretarza. Idealny kandydat/kandydatka będzie odpowiedzialny za wsparcie administracyjne i organizacyjne radcy prawnego oraz za bieżące sprawy biurowe kancelarii.

Zakres obowiązków:

Prowadzenie kalendarza spotkań i nadzór nad terminami
Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
Przygotowywanie, redagowanie i formatowanie dokumentów prawnych
Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji
Obsługa telefonu oraz e-maila
Wsparcie w organizacji spotkań i konferencji
Dbałość o zaopatrzenie biura w niezbędne materiały
Wykonywanie innych zadań zleconych przez radcę prawnego

Wymagania

Wykształcenie wyższe Administracja lub pokrewne
Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane doświadczenie w kancelarii prawnej
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
Sumienność, dokładność i dyskrecja
Umiejętność pracy pod presją czasu i zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
Elastyczne godziny pracy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna:

Prosimy o dołączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kancelarię Radcy Prawnego [Nazwa Kancelarii] zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.)."
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)