Pomoc kuchenna- zmywak

  • Gdańsk, pomorskie

Pomoc kuchenna

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku, zaangażowanie, sumienność, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole, aktualne badania SANEPID, bądź chęć do ich wykonania.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji. Pracodawca oferuje specjalne stawki dla członków zespołu, a także ich przyjaciół i rodzin podczas podróży i pobytu w hotelach firmy, wsparcie w naukę i rozwój już od pierwszego dnia pracy, indywidualny plan rozwoju oraz nieograniczony dostęp do ponad 20 tysięcy modułów i programów szkoleniowych w ramach Radisson Academy. Uczestniczenie i prowadzenie Odpowiedzialnego Biznesu każdego dnia razem z członkami zespołu w hotelu i w lokalnych społecznościach, stabilne zatrudnienie oraz fantastyczną atmosferę pracy w doskonałej lokalizacji, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, Program Poleceń Pracowniczych, pyszne obiady.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)