SalesHR

Export Manager - branża okienna (PCV/ALU)

  • Kontrakt B2B
    12 000-18 000 zł brutto / mies.
  • Umowa o pracę
  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. importu i eksportu

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży okiennej, o przychodach pow. 100 mln, budująca swój dział sprzedaży zagranicznej / eksportu. Szukamy kilku kandydatów z doświadczeniem w branży okiennej / drzwiowej / stolarki otworowej.

Szukamy kilku osób na stanowisko

Warszawa, cała PL
zdalnie 100%

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie i rozwijanie sprzedaży na rynkach zagranicznych - cała Europa - jeden lub kilka krajów : Francja, Belgia, Włochy, UK, Europa Środkowa - Wschodnia, USA
  • Aktywne poszukiwanie nowych rynków zbytu oraz klientów - głównie salony okienne / dystrybutorzy
  • Negocjowanie warunków handlowych oraz przygotowywanie ofert handlowych
  • Monitorowanie i analiza rynku oraz działań konkurencji
  • Współpraca z działami produkcji, logistyki i marketingu w celu zapewnienia terminowej realizacji zamówień
  • Utrzymywanie i rozwijanie długoterminowych relacji z klientami
  • Przygotowywanie raportów i analiz sprzedażowych

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej, okiennej / drzwiowej w aktywnej sprzedaży – warunek konieczny
  • Znajomość specyfiki rynków zagranicznych oraz umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych
  • Zbudowana baza kontaktów / relacji z docelowymi klientami
  • Biegła znajomość jednego z języków europejskich - do wyboru : angielski / niemiecki / francuski / włoski, lub inny, kraju do którego prowadzona była sprzedaż.
  • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Samodzielność, odpowiedzialność i doskonała organizacja pracy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe : 12 000 - 18 000 PLN brutto (umowa o pracę) lub netto (B2B)
  • Prowizje sprzedażowe (procent od sprzedaży) - jedne z najlepszych na rynku w branży okiennej
  • Możliwość pracy zdalnej (teren PL lub zagranicy)
  • Świetne produkty pod rozpoznawalną marką
  • W zależności od oczekiwań : praca z regularnymi wyjazdami lub bez
  • Wsparcie działu marketingu, back-office i realizacji zamówień
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju i zarabiania bardzo dobrych pieniędzy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)