Narzędziowiec - Chojnów

BMC Poland sp. z o.o.
  • Chojnów, dolnośląskie pow. legnicki

Inżynier

Umowa o pracę

BMC Poland sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

NARZĘDZIOWIEC

Lokalizacja: Chojnów

System pracy: 2-zmianowy

Podstawowe obowiązki:

- dokonywanie przezbrojeń i ustawień narzędzi w maszynie,

- utrzymanie w ruchu narzędzi do wykrawania i tłoczenia,

- nadzór na częściami zamiennymi i stanem magazynu,

- prowadzenie dokumentacji dot. narzędzi,

- współpraca z działami produkcji, kontroli jakości.

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie min. średnie,

- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- umiejętność obsługi szlifierki magnetycznej

- umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną, narzędziami pomiarowymi,

- mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego, suwnicy,

- mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.

- dokładność , cierpliwość, przywiązywanie wagi do detali,

Oferujemy

- stałą współpracę na podstawie umowy o pracę,

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

- pracę w międzynarodowym środowisku,

- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwój w strukturach Firmy.

Podejmij wyzwanie!