Specjalista ds. badań chemicznych

Pronar
  • Narew, podlaskie pow. hajnowski

Inny

Umowa o pracę

Pronar to w 100 proc. polska firma z ponad 35-letnią historią. Obecnie jesteśmy liderem w produkcji maszyn rolniczych, komunalnych i recyklingowych. W 9 fabrykach zlokalizowanych na Podlasiu, produkujemy także koła tarczowe do maszyn wolnobieżnych, profile burtowe, elementy pneumatyki i hydrauliki, osie czy wyroby z tworzyw sztucznych. Posiadamy również sieć własnych stacji paliw i prowadzimy sprzedaż paliwa lotniczego.

Obecnie oferujemy pracę w Centrum Badawczo-Rozwojowym Pronar.

ZADANIA:
* przeprowadzanie badań powłok malarskich i zabezpieczeń antykorozyjnych zgodnie z normami i wymaganiami
* wykonywanie badań parametrów tworzyw sztucznych oraz elektrolitów w akumulatorach
* wykonywanie i wdrażanie innych badań chemicznych w Centrum Badawczo-Rozwojowym zgodnie z bieżącymi potrzebami

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:
* wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
* znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
* sumienność i skrupulatność oraz komunikatywność
* mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:
* Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* Zatrudnienie w laboratorium wyposażonym w najnowocześniejszą aparaturę, z którego usług korzystają światowi giganci
* Możliwość podnoszenia kwalifikacji (kursy i szkolenia finansowane przez firmę) i ścieżki rozwoju wewnątrz organizacji
* Dofinansowane wyżywienie w stołówce przyzakładowej
* Pracowniczą zniżkę na ofertę firmowej szkoły lotniczej (kurs pilota, przeloty szybowcem)
* Atrakcyjną ofertę grupowego ubezpieczenia na życie, PPK i pożyczki zakładowej
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)