• Lubawa, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Inne wymagania: : mile widziane doświadczenie w montażu klimatyzacji.znajomość zagadnień związanych z elektryką, hydrauliką, dziedzinami pokrewnymi, doświadczenie przy pracach instalacyjnych, uczciwość, zaangażowanie w powieżone obowiązki. Pracodawca oferuje : atrakcyjne wynagrodzenia adekwatne do doświadczenia, umiejętności oraz zaangażowania. sukcesywny wzrost wynagrodzenia wraz ze stażem w firmie oraz zdobytym doświadczenie, widocznymi efektami pracy, samodzielnością. ubezpieczenie grupowe, premia za prace w nadgodzinach, dodatkowa premia za prace w soboty (praca w soboty nieobowiązkowa), dodatkowa premia uznaniowa, premie świąteczne, przyuczenie do obowiązków, wprowadzenie, pomoc w zdobyciu doświadczenia, umowa o pracę lub inny preferowany sposób rozliczenia np. B2B. stabilne miejsce pracy przez cały rok (sezonowość nie występuje), dzież robocza, obuwie ochronne, praca w godzinach 7:00-16:00 (pn. - pt.), możliwość pracy w nadgodzinach oraz w soboty, zdobycie uprawnień oraz udział w szkoleniach (SEP, f-gazy, autoryzacyjne, inne) Kontakt tel: Rudziński Bartłomiej - 608 452 170
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 8 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: w zależności od doświadczenia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 29 dni temu)