Technik serwisu

  • Jawczyce, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Elektronik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne
  • Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe mechaniczne lub elektryczne
    Umiejętność posługiwania się dokumentacją konstrukcyjną, technologiczną i ekploatacyjną.
    Wysoka dyspozycyjność, wyjazdy na terenie Polski
    Umiejetność pracy w zespole
    Posługiwanie się narzędziami i oprzyrządowaniem technologicznym
    Wiedza z zakresu elektryki, hydrauliki siłowej oraz mechaniki
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku. Praca w godzinach 8-16. Wynagrodzenie zalezne od posiadanych kwalifikacji. Kolejna umowa na czas nieokreślony.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)