Tokarz konwencjonalny

  • Kielce, świętokrzyskie

Tokarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: obsługa tokarek konwencjonalnych, kontrola pracy maszyny oraz jej bieżących parametrów, praca z rysunkiem technicznym prawidłowa interpretacja rysunku, odpowiedni dobór sposobu mocowania na obrabiarce, wymiana, uzbrajanie i ustawianie narzędzi, utrzymywanie odpowiedniego stanu technicznego narzędzi, kontrola jakości produkowanego elementu, dbanie o jakość, jak i efektywność kosztową produkcji
    dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność jego interpretacji, posiadanie podstawowych wiadomości o obróbce skrawaniem oraz niezbędnych do tego celu narzędziach, biegłość w posługiwaniu się podstawowymi narzędziami pomiarowymi, zdolności manualne, zaangażowanie oraz motywacja do pracy, chęć pracy w systemie dwuzmianowym, wykształcenie techniczne, chęć rozwoju zawodowego.
    pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudnienie w ramach umowy o pracę na cały etat (praca w systemie dwuzmianowym), możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, pakiet benefitów: Fundusz Świadczeń Socjalnych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (dzisiaj)