• Kielce, świętokrzyskie

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: Do obowiązków pracownika należeć będzie: obsługa centrów obróbczych i maszyn CNC, przygotowanie i montaż narzędzi, ustawienie detalu na maszynie, kontrola jakości w procesie wytwarzania produktu.
    Od kandydatów oczekujemy: znajomości systemu sterownia Fanuc i/lub Sinumeric, wykształcenia technicznego, znajomość rysunku techniczneg, doświadczenia w pracy na maszynach CNC, umiejętności samodzielnej obsługi maszyn CNC, mile widziana umiejętność programowania, doboru narzędzi itp, otwartości na nowe wyzwania, obowiązkowość, umiejętności organizacji własnego stanowiska pracy, gotowości do pracy zmianowej
    mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego.
    Wybranej osobie oferujemy: pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudnienie w ramach umowy o pracę na cały etat (praca w systemie dwuzmianowym), możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, program grupowego ubezpieczenia na życie, pakiet benefitów: Fundusz Świadczeń Socjalnych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (dzisiaj)