• Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika
  • Inne wymagania: Wykształcenie - wyższe magisterskie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym kwalifikacje z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej.
    dodatkowe:
    - obywatelstwo polskie,
    - pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,
    - niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
    - bardzo dobra umiejętność obsługi komputera,
    - dyspozycyjność
    pożądane:
    - odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie i samodzielność;
    - duże umiejętności analityczne i interpersonalne;
    - staranność i dokładność;
    - sprawność i samodzielność;
    - umiejętność pracy w zespole;
    - chęć pogłębiania wiedzy;
    - umiejętność nawiązywania kontaktów i współpracy z instytucjami zew., umiejętność stosowania odpowiednich przepisów.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia 4908 zł + dodatek stażowy + dodatek za pracę w godz. nocnych
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 4 dni)