Informatyk-programista

  • Iława, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Informatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne
  • Inne wymagania: Pozostałe wymagania: znajomość podstawowych języków programowania, w szczególności C#, znajomość baz danych SQL, MySql, bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel), znajomość topologii sieci LAN, WAN, WiFi, znajomość monitoringu po IP (kamery IP, rejestratory IP), ogólna znajomość macierzy dyskowych, serwery baz danych, znajomość usługi Active Directory, znajomość budowy komputerów, laptopów. Kontakt osobisty, telefoniczny lub e-mail: rekrutacja@szynaka-living.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Benefity:
    - Grupowe ubezpieczenie na życie,
    - Darmowe szczepionki przeciw grypie, - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych: Paczki i pomoc finansowa dla pracowników z okazji świąt, Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka, Karnety na basen oraz do Spa, Upominki z okazji Dnia Kobiet, Dnia Chłopaka, Bale zakładowe, wyjazdy do Teatru, Zapomogi dla pracowników w wyjątkowo trudnej sytuacji bytowej, - Sport: możliwość trenowania piłki nożnej oraz jazdy konnej, - Koło wędkarskie: między zakładowe zawody wędkarskie, wyjazdy na połów pstrąga, dorsza, - Klub Honorowych Dawców Krwi.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące)