• Poznań, wielkopolskie

Inspektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat),średnie zawodowe
  • Uprawnienia: doświadczenie zawodowe,kosztorysowanie
  • Inne wymagania: Wykształcenie średnie w zakresie sieci i instalacji sanitarnych oraz staż pracy 3 lata, wyższe w zakresie sieci i instalacji sanitarnych oraz staż pracy 1 rok. Umiejętności: kosztorysowania budowlanego w programie NORMA PRO, kwalifikacje techniczne w zakresie sieci i instalacji sanitarnych. Uprawnienia - posiadanie świadectw kwalifikacji uprawniających do zajmowania się urządzeniami w zakresie dozoru oraz do wykonywania samodzielnych funkcjitechnicznych w budownictwie w branży sanitarnej. Oczekiwania- staż pracy na stanowisku inspektora.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 968 PLN
  • Opis wynagrodzenia: brutto + 10% premia regulaminowa, dodatek stażowy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)