Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 11.06.2024
ITURRI Poland

Pracownik ds. księgowości i finansów

  • Bielsko-Biała, śląskie

Specjalista ds. finansów

Umowa na zastępstwo

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Grupa ITURRI koncentruje się na pomocy klientom w zakresie bezpieczeństwa i ochrony osób, procesów, towarów i środowiska, dostarczając rozwiązania „szyte na miarę”, innowacyjne i trwałe.

ITURRI produkuje i dystrybuuje odzież techniczną, obuwie wojskowe i wozy specjalne, z innowacyjnych materiałów.

Grupa wyróżnia się zdolnością świadczenia usług „szytych na miarę”, opartych na bezpośrednim kontakcie z klientami oraz wszechstronnej wiedzy zdobytej dzięki doświadczeniu pracowników na całym świecie, szerokiej ofercie produktowej i wielosektorowości. Jesteśmy obecni na rynku od ponad siedemdziesięciu lat, jako lider w globalnej dystrybucji profesjonalnych Środków Ochrony Pracy oraz usług i wartości dodanych w tym zakresie.

Zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Weryfikacja i rozliczanie należności
  • Kontakt z klientem w zakresie wyjaśniania należności
  • Księgowanie faktur kosztowych
  • Przygotowywanie płatności do dostawców
  • Przygotowywanie raportów dotyczących należności oraz faktur sprzedaży
  • Obsługa korespondencji związanej z fakturami sprzedaży

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - rachunkowość
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość polskich standardów ustawy o rachunkowości, CIT i VAT
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Języki: angielski lub hiszpański będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowej firmie o podobnym profilu działalności będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Model pracy – biuro & praca zdalna
  • Dobrą atmosferę pracy, wsparcie i profesjonalne szkolenie
  • Kursy językowe
  • Pracę w środowisku międzynarodowym
  • Prywatne ubezpieczenie na życie i zdrowie
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych i wiele innych atrakcyjnych benefitów
  • Kawę, świeże owoce i soki
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest:
    ITURRI Poland Sp. z o.o. , Ul. Księdza Józefa Londzina 107 , 43-382 Bielsko-Biała , Polska, NIP: 547-028-80-24
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:ITURRI Poland Sp. z o.o. , Ul. Księdza Józefa Londzina 107 , 43-382 Bielsko-Biała , Polska, NIP: 547-028-80-24zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa