Kierowca kat. c+e - wyjazdy międzynarodowe

  • Szałkowo, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Zawody: Kierowca ciągnika siodłowego (wymagany staż - lata: 1)
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
  • Inne wymagania: Wyjazdy Euroba Zachodnia+ Wielka Brytania, Skandynawia. Prawo jazdy C+E, karta kierowcy, psychotesty, aktualne badania lekarskie, świadectwo kwalifikacji zawodowej, doświadczenie jako kierowca kt. C+E. Kontakt tel: 600 396 343 - Marek Guzowski
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 14 000 do 17 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Możliwość pracy na 3 kierunkach : Europa Zachodnia (DE-FR-BENELUX-CHF) DNIÓWKA 380 zł, Skandynawia (NO-SE-DK) DNIÓWKA 400 zł, Europa Zachodnia + Anglia (FR-BE-GB) DNIÓWKA 420 zł
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące)