Kontroler jakości ( zalewo )

  • Zalewo, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Kontroler

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
  • Inne wymagania: Wykształcenie co najmniej średnie techniczne; Doświadczenia na podobnym stanowisku; Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego; Znajomość branży produkcji konstrukcji stalowych, głównie w obszarze technologii spawania. Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS OFFICE lub pokrewnego, Znajomość programów do projektowania komputerowego typu CAD; Prawo jazdy kat. B;
    Znajomość języka angielskiego, Dodatkowym atutem będzie doświadczenie związane z wymaganiami jakościowymi w branży motoryzacyjnej.
    Gotowość do wyjazdów służbowych. Kontakt osobisty lub tel: 089 642 60 02 - Ciepłuch Janna
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 9 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące)